Witaj, strona Gust.pl wykorzystuje pliki cookies do analityki (google analytics, facebook) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy Cię o wyłączenie obsługi cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.

O nas

Firma Gust Meble jest firmą rodzinną działającą od 1996 roku

Nasze doświadczenie potwierdza długoletnie funkcjonowanie na dynamicznie zmieniającym się rynku i setki zadowolonych klientów.

Niezaprzeczalną siłą Gust Meble jest wykwalifikowany personel

Posiadamy specjalistyczną wiedzę i kompetencje zdobyte na studiach oraz kursach projektowych, co jest gwarancją profesjonalizmu oraz najwyższego poziomu świadczonych usług. Regularne szkolenia oraz udział w targach  zapewnia znajomość najnowszych trendów panujących na rynku.

Charakteryzuje nas indywidualne podejście do klienta
Wszystkie nasze aranżacje dostosowane są do potrzeb i wymagań klientów jak również uwzględniają indywidualny układ pomieszczeń. Praca nad projektem mebli to ciągły dialog z klientem – osobiście, telefonicznie, mailowo ustalamy wszelkie szczegóły i dbamy o to, aby efekt końcowy był perfekcyjny. Gwarantuje to unikatowość realizowanych przez nas projektów.   


Oferta

Specjalizujemy się w meblach kuchennych zarówno nowoczesnych, jak i stylizowanych. Ponadto oferujemy szeroką gamę innych mebli produkowanych na wymiar m.in.: szafy, garderoby, meble pokojowe i łazienkowe. Posiadamy bogaty wybór blatów granitowych, z konglomeratu kwarcowego (Compac, Silestone, Technistone) i spieków kwarcowych (Neolith, Laminam), a także z litego drewna. W swojej ofercie posiadamy produkty takich firm jak Falmec, Electrolux, Franke, Smeg, Villeroy & Boch, Elica, Faber, AEG, Blanco, Teka, Elleci. Proponujemy również szereg rozwiązań renomowanych, światowych firm (Blum, Peka, Kessebohmer), które stosuje sie wewnątrz mebli podnosząc ich funkcjonalność. Dopełnieniem oferty jest gama produktów marki TON, w skład której wchodzą m.in. krzesła i stoły.

Oferta mebli TON

Firma GUST meble jest oficjalnym przedstawicielem firmy TON, która od 1861 roku zajmuje się produkcją ręcznie giętych mebli. Firma TON możliwości tej unikatowej technologii rozszerza i łączy z nowoczesnymi koncepcjami projektantów. Krzesła i stoły czeskiego producenta są tym samym wyjątkową kombinacją wysokiej jakości, nowoczesnych kształtów, tradycyjnego rozumienia drewna oraz wiedzy i doświadczenia zdobywanego przez pokolenia.

Więcej na www.ton.eu/pl


w górę

Kontakt

STUDIO GUST MEBLE:

BARTICO

ul. Bartycka 24/26 paw. 30A st.28
00-716 Warszawa

tel 22 851 23 62
tel kom 605 627 717
tel kom 603 875 649

mail biuro@gust.pl

PON-PT 10:00 - 18:00

SB 10:00 - 15:00


BIURO GUST MEBLE:

tel 22 649 41 51

Stuknij aby aktywować mapę